2 dny v týdnu: 2200 Kč za měsíc
4 dny v týdnu: 3200 Kč za měsíc
*sourozenec má slevu 20%

Lesní klubík: 100 Kč / návštěva
Pro děti, které nejsou zapsané k pravidelné docházce je cena 350 Kč na den.
Dopolední a odpolední svačinku si děti nosí z domu, oběd je společný za 35 Kč

Pokud uvažujete o zápisu Vašeho dítěte k nám do lesní školky, neváhejte nás osobně navštívit a seznámit se s prostředím, zázemím a průvodci. Před nástupem dítěte proběhne schůzka rodičů dítěte a průvodců dětského klubu pro vzájemné seznámení a zodpovězení případných dotazů a rozhodnutí o adaptačním procesu, který je umožněn individuálně s ohledem na možnosti rodičů a potřeb konkrétního dítěte. V průběhu adaptace je možná a vhodná účast jednoho rodiče - celkem 3 návštěvy.

Zázemí

Naše školka má zázemí na adrese Trojanovice 19E a pro případ špatného počasí máme k dispozici týpí a zděnou a dřevěnou chatku, kterou je možno vytápět kamny a která slouží k uložení pomůcek a náhradního oblečení. V případě potřeby se zde mohou děti najíst, převléknout, ohřát a odpočinout si.

Doporučení

Oblečení je vhodné volit dle aktuálního počasí a individuálních potřeb dítěte. Je důležité si uvědomit, že dítě je celý den v pohybu, proto neoblékat příliš, je lepší více tenčích vrstev, dobré je investovat do funkčního prádla a nepromokavých materiálů. S ohledem na častý pobyt v lese se oblečení může zašpinit, natrhnout apod. Proto je třeba mít toto na vědomí a oblečení tomuto faktu přizpůsobit. Oblečení je vhodné podepsat či označit značkou. Každé dítě musí mít batůžek adekvátní velikosti, nejlépe s prsním popruhem (jinak padá z ramínek).

Do batůžku

• Láhev s vodou (v zimě malá termoska s teplým nápojem)
  • Krabička s dopolední svačinou
  • Pláštěnka
  • Podsedáček (idálně kousek staré karimatky pod zadeček /izolace od zimy a mokra v době dopolední svačinky, která probíhá v lese)
  • Náhradní oblečení (spodní prádlo, ponožky nebo punčocháče, rukavice)

Do zázemí

• Spacák nebo přikrývka
  • Holínky
  • Taška s náhradním oblečením ( spodní prádlo, ponožky, tepláky, tričko, mikina)

Klubík - venku od malička!

Klubík je pro rodiče s dětmi od 1 roku. Koná se za každého počasí pod heslem „Není špatné počasí, je jen špatné oblečeni“. Rodiče i děti mají možnost seznámit se s prostředím a zjistit, zda je lesní školka právě pro ně. Budeme zažívat přírodu na vlastní oči, uši, čich, chuť i hmat.

Klubík je každý pátek v čase od 10.00 do 12.00. Na program je třeba se hlásit předem.